PRENUMERATION OCH MEDLEMSFRÅGOR, KONTAKTA KOMMUNAL:
010-442 70 00 (Adressändring sker automatiskt.)

 

Chefredaktör och ansvarig utgivare:
Susanna Lundell

Redaktionschef:
Susanne Hultström

Postadress:
Box 209, 101 24 Stockholm

Besöksadress:
Klara Norra Kyrkogata 31, Stockholm

Telefon:
08-725 52 00

E-post:
kommunalarbetaren@ka.se
webbred@ka.se

För debattartiklar:
asikter@ka.se

Vi på redaktionen

Susanna Lundell
Chefredaktör och
ansvarig utgivare
susanna.lundell@ka.se
Telefon: 08-725 52 50

Susanne Hultström
Redaktionschef
susanne.hultstrom@ka.se
Telefon: 08-725 52 51

Cecilia Alstermark
Reporter (tjänstledig)
cecilia.alstermark@ka.se
Telefon: 08-725 52 52

Catarina Berglund
Reporter och
debattredaktör
catarina.berglund@ka.se
Telefon: 08-725 52 53

Johan Erlandsson
Reporter (tjänstledig)
johan.erlandsson@ka.se
Telefon: 08-725 52 54

Helena Gunnarsson
Reporter
helena.gunnarsson@ka.se
Telefon: 08-725 52 55

Mats Gustafsson Hedenström
Reporter
mats.gustafsson@ka.se
Telefon: 08-725 52 56

Mira Hjort
Reporter
mira.hjort@ka.se
Telefon: 08-725 52 57

Pernilla Josefsson
Reporter
pernilla.josefsson@ka.se
Telefon: 08-725 52 58

Stephen Lindholm
Reporter
stephen.lindholm@ka.se
Telefon: 08-725 52 59

Kajsa Olsson
Reporter (vik)
kajsa.olsson@ka.se
Telefon: 08-725 52 67

Elin Steen
Reporter
elin.steen@ka.se
Telefon: 08-725 52 61

Christina Swahn
Reporter
christina.swahn@ka.se
Telefon: 08-725 52 63

Therése Söderlund
Reporter (vik)
therese.soderlund@ka.se
Telefon: 08-725 52 65

Peter Önnestam
Art director
peter.onnestam@ka.se
Telefon: 08-725 52 66

Annika Zeffer
Layout
annika.zeffer@ka.se
Telefon: 08-725 52 62

Simon Rothelius
Webbredaktör
simon.rothelius@ka.se
Telefon: 08-725 52 60
​​
Agneta Hübenette
Sekreterare
agneta.hubenette@ka.se
Telefon: 08-725 52 64